Aydın İl Koordinatörlüğü

9.Uluslararası Aydın Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı Tamamlandı


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Aydın Ticaret Borsası, Aydın Ticaret Odası, Aydın Sanayi Odası ve Aydın Ziraat Odası organizasyonu ile 13-16 Ocak 2022 tarihleri arasında bu yıl 9’uncusu gerçekleştirilen Aydın Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarında TKDK Aydın İl Koordinatörlüğü olarak standımızla katılım sağladık.
 
S.S. 46 Nolu Tariş Pamuk Satış Kooperatifi alanında düzenlenen fuarın açılışı Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, Aydın Milletvekilleri, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve beraberindeki protokol üyelerinin katılımıyla gerçekleşti. Zirai aletler, tarım ekipmanları ve yöresel ürünlerin sergilendiği fuarda açılış sonrası Vali Aksoy ve beraberindeki heyet, fuardaki stantları gezerek sektördeki gelişmeler ve yenilikler hakkında firma yetkililerinden bilgi aldı.
 
356 marka ile 168 katılımcı firmanın yer aldığı ve dört gün boyunca ziyaretçilerin ağırlandığı Aydın 9. Uluslararası Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarında, TKDK Aydın İl Koordinatörlüğü standımızda IPARD II Programı ile sağlanmakta olan hibe destekleri ile 11.Başvuru Çağrı dönemi kapsamında üreticilerimizin ve potansiyel başvuru sahiplerinin sorularını yanıtladık.
Standımıza ilgi gösteren ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.